יזמים רבים אשר מעוניינים לפתוח עסק מסחרי כמו גם בעלי עסקים רבים המעוניינים להתרחב ולפתוח סניפים נוספים, ימצאו את עצמם תרים אחר שטח מסחרי למכירה.

שטח מסחרי למכירה יהווה גם חיפוש פופולארי עבור מי שמחפש אחר נכס להשקעה ומעדיף את הנכס המסחרי על פני הנכס הפרטי.

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים שטח מסחרי?

כמובן, שכל מי שמחפש אחר שטח מסחרי, יחזיק ברשותו רשימת דרישות אשר תכלול את הפרמטרים הבאים:

מיקום – המיקום אמור להיות מיקום אסטרטגי, מיקום אשר יהיה אופטימאלי עבור העסק ויסייע לו להשיג את מטרותיו – לדוגמא, אם מדובר בשטח אשר אמור להפוך עם הזמן לחנות, חשוב שאותו שטח יהיה ממוקם באזור בו ממוקמות (או עתידית להיות מוקמות) חנויות נוספות.

גודל – רבים אשר מחפשים אחר שטח מסחרי למכירה יאחזו ברשימת דרישות הנוגעות לגודל השטח המבוקש – קיימת חשיבות גבוהה להבין את הדרישות לגבי גודל השטח ואופן חלוקתו לחללים/ חדרים עוד לפני שמתחילים בהליך החיפושים.

מצב השטח – האם מדובר בשטח חדש או ישן, מה מצבו וכדומה.

עלות – מכיוון שכל אחד ייעד תקציב אחר למטרה, לעלות של שטח מסחרי למכירה תהיה השפעה רבה על הבחירה.

דרישות נוספות – מעלית, קרבה לתחבורה ציבורית וכו', הן רק חלק מהדרישות הנוספות אשר יכולות להשפיע על הבחירה של מי שמחפש אחר שטח מסחרי.

אם כבר מצאתם את שטח המסחר המושלם עבורכם חשוב מאוד לפני סגירת העסקה לפנות לשירותי עורך דין נדל"ן מסחרי מומחה בשביל שלא יהיו הפתעות.

יתרונות הרכישה דרך תיווך

מכיוון שבעת חיפוש אחר שטח מסחרי, לכל אחד מהמחפשים תהיה רשימת דרישות פרטניות לגבי השטח, ההמלצה תהיה לפנות לחברת תיווך המתמחה בין היתר גם בנכסים מסחריים.

חברת תיווך מנוסה, אשר פועלת באזורים הרלוונטיים, תאפשר למחפשים לדעת שכל מה שהם צריכים לעשות, זה רק לספק לסוכנים את רשימת הדרישות והם כבר ידאגו לאתר עבורם את בהתבסס על אותם נתונים את השטח המתאים.

רוצים שנמצא עוברכם שטח מסחרי? צרו איתנו קשר!

אם גם אתם מחפשים אחר שטח מסחרי למכירה ורוצים להבטיח שימצא עבורכם המענה המושלם על מלוא דרישותיכם וצרכיכם, דעו שאתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.

מוזמנים ליצור קשר עם גיא קורין, המתמחה בשיווק של נדל"ן מסחרי ולעשות צעד משמעותי בדרך לשטח המבוקש.

התקשרו כבר היום: 050-5689000

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

נדל"ן מניב

נדל"ן מניב מתחלק לשני סוגים של נכסים מניבים אשר יכולים לייצר תזרימי מזומנים בשל החזקתו ולהניב תשואה. האחד, נכס מניב כולל דירת מגורים יציבה וסולידית

קרא עוד »
סגירת תפריט