תקופת הקורונה גרמה לכולנו לשהות בבית לא מעט זמן ולחשב מסלול מחדש לגבי עיצוב הבית והתאמתו לאורח החיים בשנת 2020. כמידי שנה אנו נחשפים לטרנדים חדשים ומלהיבים יותר או פחות, וכדאי להכיר את הטרנדים החמים ביותר כדי לשאוב רעיונות לעיצוב הבית בדיוק כפי שרוצים ובאופן המותאם לאורח החיים שלנו.

תהליך עיצוב הבית הפרטי בעזרת מעצבת פנים הוא תהליך חווייתי לשני הצדדים. למעצבת הפנים יש תפקיד מרכזי בהפיכת הבית הפרטי לנעים וליוקרתי יותר, עליה לתרגם את החלומות והדרישות של הלקוח לתכנון מעשי ופרקטי, ובהתאם לתקנות הבנייה והאפשרויות הקיימות. עיצוב בתים פרטיים בסגנון טרנדי אינו דבר של מה בכך, לכן כדאי לבחור סטודיו המציע שירות מקיף תחת קורת גג אחת הכולל תכנון אדריכלי, עיצוב פנים מתקדם ופיקוח על הבנייה והעבודות בנכס.

טרנדים חמים ומובילים לעיצוב הבית הפרטי ב-2020

אם גם אתם מתכננים לבנות בית פרטי ומחפשים חברת דירות למכירה ובתים פרטיים או מעוניינים לשפץ ולשדרג את הבית הקיים, חשוב לקבל החלטות נכונות לגבי עיצוב הבית לשנים הבאות. העיצוב של הבית הפרטי חייב להתאים לכם, לכן גם אם בוחרים עיצוב טרנדי ומלהיב חשוב להתאימו לאורח החיים שלכם ולתכנון האדריכלי של המבנה.

  • צורות גיאומטריות ואמורפיות – טרנד חדש ומלהיב לשנת 2020 המבוסס על השראה מהאמנות המופשטת. העיצוב הטרנדי מבוסס על צורות גיאומטריות ואמורפיות ועל הדפסים מיוחדים במגוון צבעים, העיצוב מעורר השראה ומשפיע על מצב הרוח של הדיירים, עם זאת העיצוב מתאים בדרך כלל לחללים גדולים כמו בסלון.
  • מראה ביתי יותר – אחד הטרנדים החמים ב-2020 הוא עיצוב המקנה אווירה ביתית נעימה ומרגיעה, למשל באמצעות בחירה של מערכת ישיבה לסלון מרווחת ומפנקת בגוונים רכים בשילוב כריות צבעוניות בגווני פסטל.
  • צהוב חוזר לאופנה – לאחר הטרנדים הקודמים בעולם עיצוב הבתים הפרטיים בהם הגוון האפור שלט ללא עוררין, הטרנד ב-2020 הוא להשתמש בגוונים רכים ומרגיעים, במיוחד צהוב על כל רבדיו.
  • הנורדים מגיעים לעצב את הבית – אחד הטרנדים הבולטים ב-2020 הוא עיצוב בסגנון הנורדי, כלומר עיצוב מינימליסטי עם צבעים טבעיים חמים, לרבות צהוב, ובחירה של מספר מועט של רהיטים מחומרים גולמיים בדגש על איכות ולא על כמות. הטרנד הנורדי משדרג את הטרנד הקודם של חזרה לטבע, וגם בעיצוב הנורדי משתמשים בצבעים החמים והמרגיעים.
  • עיצוב יפני מתקדם – כהמשך לטרנד המינימליזם בעולם עיצוב בתי היוקרה, גם ב-2020 ניתן לראות כי המעצבים בוחרים בעיצוב מינימליסטי המושתת על טרנד יפני חדשני הנקרא ג'פאנדי, כלומר עיצוב בקווים נקיים, צבעים רכים ומרגיעים המקנים תחושה ביתית נעימה, מיעוט חפצים ושימוש בחומרים טבעיים.
  • טרנד הגלאם בעיצוב הבית – מי שמחפש עיצוב יוקרתי וייחודי ואינו חושש מססגוניות יכול לבחור בטרנד החדש לשנת 2020 של עיצוב אקלקטי צבעוני ותוסס במיוחד. בסגנון זה בוחרים היטב כמה אלמנטים מרכזיים כמו ספה יוקרתית וגדולה עם בד ריפוד קטיפתי ונגיעות של זהב ופליז.

הכתבה באדיבות הסטודיו של שירלי דן, סטודיו לתכנון אדריכלי ולעיצוב בתים פרטיים בסגנון יוקרתי וייחודי.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

סגירת תפריט