נכסים מניבים נחשבים לאחד המודלים האהובים על משקיעי נדל”ן המחפשים מקור הכנסה קבועה ויציב לאורך זמן. ישנו הבדל גדול בין נכס פרטי למגורים לבין נכס מסחרי עסקי.

חשיבות השקעה בנכסים מסחריים למכירה

בעולם הנדל"ן ניתן לראות שפועלים בשוק מודלים שונים על פיהם עורכי דין המומחים בנדל"ן פועלים, הראשון הינו קנייה בזול שמטרתו היה קנייה ומכירה ברווח. כלומר, קנייה של נכסים מסחריים למכירה במחיר זול על מנת להשביח אותו מעט ולאחר מכך למכור אותו ברווח והשני, קניה והחזקת הנכס שמטרתו לקנות נכס נדל"ן על מנת ליצור תזרים הכנסות קבוע מהשכרתו. מודל זה הינו מודל השקעה בנכס המניב ויתרונו הגדול בא לידי ביטוי באפשרות שלנו ליצור עבור עצמנו תזרים של הכנסה קבועה, משמע ליצור לעצמנו זרם קבוע של הכנסות עד שארית חיינו. כאשר יש לנו מספר נכסים, זרם ההכנסות יכול להיות משמעותי יותר ולגדול, דבר שמהווה עבורנו ייתרון.

נכסים מסחריים למכירה

נכסים מסחריים הינם הרבה יותר אטרקטיביים מאשר נכסים פרטיים. נכס מסחרי מניב למכירה הינו  נכס שדמי שכרותו החודשיים עבורו יכולים להיות גבוהים פי שניים או שלושה מאשר הנכס הפרטי. כמו כן, נכסים מסחריים מספקים עבורנו תחושה של יציבות עם הסכמי השכירות שהם ארוכי טווח אשר יכולים להגיע לעשורים שלמים ואפילו יותר מכך.

בחירה נכונה בנכס מניב למכירה

נכס מסחרי הינו גם נכס שעלות הרכישה שלו גבוהה יותר משמעותית מנכס פרטי, ולכן כאשר אנחנו מחפשים נכס מסחרי מניב למכירה במטרה לייצר לעצמנו תזרים הכנסות קבוע ויציב, חשוב לבחור את הנכס, הגודל הנכון ובמקום הנכון. כמו כן, ישנם להתחשב בכמה פרמטרים נוספים בבחירת נכסים מסחריים למכירה.

ראשית יש להתחשב במיקום. המיקום הינו בעל חשיבות מכרעת בבחירת מרכז מסחרי למכירה בשל מיקמו, כך שאם הוא נמצא במיקום אסטרטגי ומרכזי, נגיש מבחינת סביבת תחבורה ציבורית, גישה נוחה, חניונים ועוד. ככל שנכס מניב במיקום מרכזי יותר כך יהיה ניתן להשכיר במחיר גבוה יותר. שנית, מדובר במוניטין, משום שכל מרכז מסחרי למכירה הוא בעל מוניטין אשר מושפע מנתונים שונים כמו המיקום שלו, אופי הדיירים, נראות חיצונית ופנימית, תשתיות, מפרט פנימי ועוד. והשלישי הינו המחיר אשר משפיע רבות על קריטריון הכדאיות של הקנייה, הבחירה האידיאלית תהיה  רכישת נכס מניב למכירה כאשר מכירו נמוך יחסית ולהשביח אותו עם השקעה נמוכה.

לקבלת פרטים נוספים, נא השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם או התקשרו אלינו >>
או השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם​
סגירת תפריט