נכס מניב הוא נכס אשר נועד להביא רווח לקונה כאשר המטרה העיקרית היא שהרווח יעלה על הוצאת הקנייה. נכסים מניבים יכולים להיות: בניין דירות, משרדים, מרכז מסחרי, חניונים ועוד.

מדוע כדאי להשקיע בנכסים מניבים?

בין אם מדובר במרכז תעשייתי, חנות, משרדים – נכסים מניבים הם הערוץ ההשקעה המשתלם ביותר בהיבט עלות התועלת שכן הכנסה מהשכירות עולה על ההחזר החודשי. על למצות את מלוא הפוטנציאל של רכישת הנכס המניב חשוב להקפיד על בחירת נכסים בעלי יכולות מימוש גבוהות.

איך בוחרים נכסים מניבים?

  • מיקום – למיקום של נכסים מניבים יש חשיבות ומשמעות עליונה על מנת להגיש למימוש הפוטנציאל והשגת הרווח המקסימלי לאורך זמן. כאשר מחפשים נכסים מניבים חשוב לבדוק כי הם נמצאים ליד מרכזי ערים, קרוב למקומות תעסוקה, עסקים, מוקדי ציבור, תחבורה ציבורית. ככל שמיקום הנכס המניב יהיה מרכזי יותר יהיה ניתן להשכיר בשכירות גבוהה יותר.

 

  • מוניטין – לכל נכס מניב קיים מוניטין שמושפע מפרמטרים שונים כגון מיקום, אופי הדיירים, תשתיות המבנה, אורך חוזי השכירות, נראות חיצונית ופנימית, מפרט ועוד. הנכסים המניבים שגיא קורין מציע הינם בעלי המוניטין הגבוהה ביותר ולאחר בדיקות קפדניות ומעמיקות.

 

  • מחיר – למחיר הנכס כמובן שתהיה השפעה רבה על רווחים בעתיד. ככל שמחיר הנכס המניב יהיה נמוך יותר כך נוכל להחזיר את ההשקעה מהר יותר וליהנות מרווח נקי. כדאי לקחת בחשבון גם נכסים מניבים באזורים שיתפתחו בעתיד. גם אם עכשיו אינם נחשבים "למרכזיים" ייתכן ויש לעירייה תוכניות בנייה ופיתוח לאזור מסוים שיהיה כדאי להשקיע בו.

 

עו"ד גיא קורין הינו עורך דין נדל"ן מסחרי ומניב מומחה, ויוכל לסייע לכם בהשגת התשואה הגבוהה ביותר תוך שמירה על האינטרסים ועקרונות חשובים בבחירת הנכס האידאלי בשבילכם.

חשיבות עו"ד נדל"ן מניב בעסקאות מכירה

בכל הנוגע לנכסים מניבים חשוב לבצע בדיקות מקדימות ומעמיקות של הנכס על מנת להבטיח את כדאיותה של העסקה. שזה מגיע לעסקאות שמבצועות בסכומי כסף גבוהים לא כדאי להסתמך על קיצורי דרך ויש להיעזר בייעוץ מקצועי, אמין ומנוסה של עו"ד שידע להגן על האינטרסים שלכם ויוודא תקינותה והתאמתה של כל עסקה לכם.

גיא קורין – עו"ד נדלן מסחרי

עו"ד גיא קורין מתמחה בכל הנוגע בנדל"ן מסחרי ובנדל"ן מניב כבר למעלה מ- 17 שנים. לזכותו של עו"ד קורין מאות ואף אלפי עסקאות מוצלחות ולקוחות מרוצים. הצטרפו גם אתם להצלחה ופנו אלינו  לקבלת פרטים נוספים השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אנו זמינים תמיד בטלפון: 03-6114265 או בנייד: 050-5689000. נשמח ללוות אתכם בבחירת הנכס החלומי שלכם!

לקבלת פרטים נוספים, נא השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם או התקשרו אלינו >>
או השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם​
סגירת תפריט