תל אביב הינה אחת הערים המבוקשות לרכישת משרדים בשל היותה עיר נגישה, פעילות העסקית בה גבוהה, מוסדות ממשלתיים נמצאים בה, מאוכלסת במגוון רחב של אנשים – עיר ללא הפסקה

בהתאם לכן, המחירים עבור אותם משרדים בתל אביב הינו גבוה, אך מדובר בהשקעה בטוחה עם תשואה גבוהה מאוד בעתיד, דבר היכול להשתלם עד מאוד.

משרד למכירה נחשב לנכס מניב היכול לייצר הכנסה פאסיבית בטוחה ולכן רכישת משרדים בתל אביב זה צעד שעשוי להיות מדויק אך חשוב לשקול ולהתייעץ עם גורמים מקצועיים על מנת להגיע להחלטה הנכונה ביותר בשבילכם.

הדילמה – בחירת משרד ישן או משרד חדש

אחת הדילמות שרוכשים רבים נתקלים בה זה האם לקנות משרדים ישנים או חדשים ויוקרתיים מכוון שישנו הבדל משמעותי במחירים אך קיימים פרמטרים נוספים אשר חשובים לבדיקה בחיפוש אחר משרד למכירה. חשוב לבדוק האם הבניין הוא חדש ייתכן והוא במיקום לא טוב לעומת בניין ישן אך שממוקם באזור מרכזי. בנוסף, יש לקחת לחשב את העלויות ולהתחשב בנתונים רבים נוספים שעורך דין נדל"ן מסחרי יוכל לסייע ולהוביל אתכם לרכישה החכמה והבטוחה ביותר.

חשיבות חיפוש משרדים למכירה

חשיבות של חיפוש משרדים למכירה בא לידי ביטוי במגוון המשרדים רבים המוצעים למכירה שנמצאים במיקומים שונים, סוגי מבנים ומחירים שונים שחשוב לקחת בחשבון בעת בחירת משרד למכירה.

הראשון הוא מיקום, כאשר מיקום הינו מילת המפתח בכל הנוגע לנושא של משרדים למכירה. חשוב לבחון היטב את אופיו, הפוטנציאל ותוכניות עתידיות באזור הנכס. השני הוא המחיר שהמצב האופטימלי הוא לרכוש משרד בתל אביב שמחירו יהיה יחסית נמוך ולהשביח אותו מעט על ידי השקעה נמוכה יחסית – כך תוכלו לעלות את השכירות או במקרה של העברת בעלות ותוכלו לקבל על המשרד מחיר גבוה יותר.  והשלישי, הינו חוזי הרכישה שבעסקאות של נדל"ן מסחרי כמו משרדים למכירה בתל אביב יש צורך בבדיקה מוקדמת של ייעודי הנכס כדי להבטיח שהרוכש יוכל להפעיל עסק במקום כפי שתכנן.

לסיכום, הכי חשוב לוודא כי הנכס הוא הנכס האידיאלי עבורכם אשר מתרים לצרכים ולעסק שלכם.

לקבלת פרטים נוספים, נא השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם או התקשרו אלינו >>
או השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם​
סגירת תפריט