משרדים להשכרה נחשבים לנכסים מניבים הכוללים בין היתר גם בנייני משרדים המיועדים לחברות עסקים בענפי המסחר בניהם תעשיית ההייטק. בנייני משרדים מעניקים פתרון למספר גדול של עובדים ומספקים שירותים נלווים נוספים כמו מסעדות, תחבורה בקרבת מקום, בנקים, שירותים עסקיים ועוד.

4 דברים המחייבים בדיקה לפני חיפוש משרדים להשכרה

  • שווי הנכס שלכם – בצעו חקר שוק שיציג בפניכם את נתוני השווי העדכניים של הנכס. חשוב לציין כי לרוב אנשים חושבים שהמצב בשוק איננו משתנה ומכאן נובעת החשיבות לבדוק את מצב השוק.
  • בדיקה והכנת תקציב – בתור בעלי הנכס, רצוי להכין רשימת מעקב עבור בדיקה תקציבית מבחינת עלויות וכיצד הן מגולמות בשכר החודשי עבור הנכס אותו אתם משלמים.
  • ביקוש – חשוב לבדוק האם האזור בו אתם מחפשים משרדים להשכרה הוא אזור מבוקש, שכן, באם מדובר בנכס באזור מבוקש גובה השכירות עשוי לגדול.
  • תנאים באזור – בהמשך לרמת הביקוש האזור, יש לקחת בחשבון גם את תנאי האזור בין אם מדובר באזור נגיש לתחבורה ציבורית כמו תחנת רכבת, לצד חניה ומסעדות. תנאים אילו מהווים יתרון. אולם עלויות השכר יהיו בהתאם. בנוסף, בדקו האם זה אזור מתועש או עירוני.

הכינו Checklist

מסמך דרישות עבור איפיון צרכי המשרד ושטחו – צרכי המשרד הבסיסיים ביותר הכוללים כמות העובדים, סוגי חדרים וצורת הישיבה אם זה חדרים או חלל פתוח, חלוקה למחלקות, שטחי שירות כמו מטבחון ועוד.

מסמך בדיקת תקינות עבור פרטים במשרד – הכוללים מערכת מיזוג אוויר אופטימלית לטובת הצוות, בידוד רעשים מחוץ לבניין, מיקום השירותים שיהיו נוחים ונקיים, בדיקת קרינה ועוד.

קחו בחשבון, גם את רווחת העובדים ונראות המשרדים – תאורה מתאימה, לצד נראות המשרד בכדי להשרות אווירה נעימה כמו גם הוספת רהיטי נוי, עציצים ופריטי עיצוב אשר יוסיפו לאווירה.

בחירת משרדים להשכרה

בחירת משרדים להשכרה אינה לא משימה קלה. כיום, בכל עיר ובכל מקום ניתן למצוא בנייני משרדים להשכרה הנמצאים במרכזי עסקים. זהו תהליך ארוך הכרוך בשיחות עם מתווכים רבים וסיורים בבניינים שונים על מנת למצוא את המשרדים המתאימים ביותר.

חשוב מאוד להבין מה הצרכים שלכם ומה אתם מחפשים בחיפוש אחר משרדים להשכרה. לכן, על מנת לקבל החלטה טובה בבחירת משרדים להשכרה, בחינה ושקלול נתונים יכול להועיל לכם בעת קבלת החלטה מושכלת לפי העדפות האישיות שלכם.

משרדים משכירים עם עו"ד גיא קורין

עו"ד גיא קורין מתמחה בכל הנוגע בנדל"ן מסחרי ובנדל"ן מניב כבר למעלה מ- 17 שנים. לזכותו של עו"ד קורין מאות ואף אלפי עסקאות מוצלחות ולקוחות מרוצים. הצטרפו גם אתם להצלחה.

לקבלת פרטים נוספים, נא השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם או התקשרו אלינו >>
או השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם​
סגירת תפריט