מרכז מסחרי למכירה

מרכז מסחרי למכירה הינו למעשה מרכז קניות אשר כולל חנויות ושירותים נוספים. מרכזים מסחריים תוספים כיום את מקומם של השווקים השונים והם מאופיינים במכירות קמעונאיות ובחנויות עצמאיות. מחפשים מרכז מסחרי למכירה ותוהים כיצד למצוא אתה המרכז שיביא לכם תשואה גבוה? ישנם מספר דגשים שכדאי לכם לדעת.

דגשים חשובים בחיפוש מרכז מסחרי למכירה

מיקום – הדבר בעל החשיבות המכרעת בבחירת מרכז מסחרי למכירה הוא כמובן המיקום שלו. חשוב לשים לב כי הוא נמצא במיקום אסטרטגי ומרכזי בסביבת תחבורה ציבורית, גישה נוחה, חניונים ועוד. ככל שנכס מניב במיקום מרכזי יותר כך יהיה ניתן להשכיר במחיר גבוה יותר.

מוניטין – כל מרכז מסחרי למכירה הוא בעל מוניטין אשר מושפע מנתונים שונים כמו המיקום שלו, אופי הדיירים, נראות חיצונית ופנימית, תשתיות, מפרט פנימי ועוד.

מחיר- מחיר מרכז מסחרי משפיע רבות על כדאיות של הקנייה. כמובן שהצעד האידאלי יהיה לרכוש נכס מניב למכירה כאשר מכירו נמוך יחסית ולהשביח אותו עם השקעה נמוכה.

עו"ד גיא קורין מתמחה בכל הנוגע אל נדל"ן מסחרי ומניב ויוכל לסייע לכם ברכישת מרכז מסחרי תוך שמירה מרבית על האינטרסים ועל כל העקרונות החשובים בעת בחירת הנכס המושלם בשבילכם!

חשיבות עו"ד נדל"ן מסחרי בחיפוש מרכז מסחרי למכירה

כאשר באים בוחנים עסקאות של מרכזים מסחריים חשוב לבצע בדיקות מעמיקות של הנכס המניב וזאת על מנת להבטיח את כדאיותה של העסקה וכן על מנת שהפעילות השוטפת שהקונה תכנן תתנהל באופן הפשוט והיעיל ביותר.

בעסקאות שמבצועות בסכומי כסף גבוהים כמו במרכז מסחרי למכירה מוטב שלא להסתמך על קיצורי דרך ולהיעזר בייעוץ וליווי מקצועי ואמין של עו"ד שיידע להגן על האינטרסים שלכם תוך בחירת נכס מושלם לתשואה מקסימלית.

גיא קורין – עו"ד נדלן מסחרי

עו"ד גיא קורין מתמחה בכל הנוגע אל נדל"ן מסחרי ובנדל"ן מניב.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו – טלפון: 03-6114265 או בנייד: 050-5689000 נשמח ללוות אתכם בדרך לנכס המושלם.

לקבלת פרטים נוספים, נא השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם או התקשרו אלינו >>
או השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם​
סגירת תפריט