מבני תעשייה הם מבנים מיועדים לרוב, לצורך אחסון ומספקים מענה למפעלים או לחברות אשר מתמחים בתחומי התעשייה השונים. לרוב, מבני תעשיה ממוקמים באזורי תעשייה אשר מיועדים לצורך כך ופחות מתאימים לאזורי מגורים.

איך בוחרים מבני תעשייה למכירה?

רכישת מבני תעשייה למכירה היא השקעה מצוינת לטווח ארוך בין אם מדובר בהפעלת עסק עצמאי או השכרת המבנה לאחרים. דבר היכול להניב תשואה טובה ולהיות הכנסה מסודרת ויציבה. בשביל לבחור את מבנה התעשייה האידיאלי עבורכם, יש לבחור מבני תעשייה אשר יתאימו לתקציב שלכם מבחינת עלותו ואו אם אתם מתכונים להשכירו, אשר יספקו לכם תשואה יפה באמצעות דמי השכירות הכרוכים.

ראשית, האזור שבו נמצא המבנה, כלומר המיקום. ישנו מבחר רחב של מבני תעשייה למכירה בפארקים ואזורי תעשייה שונים הפזורים ברחבי הארץ. כאשר אתם מחפשים מבני תעשייה חשוב לשים לב שהם נמצאים במיקום מרכזי ואסטרטגי כך שהתשואה תהיה גבוה יותר בהמשך. שנית, סוג מבנה התעשייה וגודלו. מבני תעשייה הינם מיועדים לאחסון ויכולים להיות מחסן, מפעל או אפילו מרכז לוגיסטי ובשל כך, חשוב שיהיו גדולים מספיק ושיענו על הצרכים הנדרשים. חשוב לציין כי רצוי שתגידו תחילה את הצורך המדויק על מנת לבחור את הגודל של המבנה אליו אתם זקוקים ולבחון את אופן החלוקה הדרושה לכם בהתאם לצרכים שלכם. שלישית, בטיחות קודמת לכל. מבני תעשייה חייבים לעמוד בכל התקניים ולהיות בטיחותיים ועמידים ולכן, חשוב לוודא כי רמת הבטיחות של המבנה התעשייתי גבוה ותהליך בנייתו כולל שימוש בחומרי בנייה איכותיים ועמידים.

התחשבו במחיר מכוון שמחיר הנכס משפיע על כדאיות הרכישה. הצעד האופטימלי ביותר הינו רכישת נכס מניב למכירה שמכירו נמוך יחסית ולהשביח אותו עם השקעה נמוכה. אך יחד עם זאת, בשל העניין שבו מדובר במבני תעשייה ולא בנכס מגורים, קשה למצוא נכס העומד בדרישות האלו. אולם, בעזרת סיוע וליווי צמוד של אנשי מקצוע אפשר בהחלט למצוא מבני תעשייה למכירה העונים להגדרה זו ולבצע קבלת החלטות מאנשים המבינים בתחום.

עו"ד נדל"ן מסחרי ומבני תעשייה למכירה

בבחינת עסקאות בנושאי מבני תעשייה יש לבצע בדיקות מקדימות ומעמיקות של הנכס על מנת להבטיח את כדאיות של העסקה וכי הפעילות השוטפת שהקונה תכנן תתנהל בצורה יעילה ומקצועית. בנוסף לכך, רכישה של מבני תעשייה כרוכה בתהליכים בירוקרטיים רבים המצריכים את הכוונתו של עורך דין נדל"ן מומחה היודע להתנהל בתהליכי בירוקרטיה, בייחוד כאשר מדובר בביצוע עסקאות עם סכומי כסף גבוהים – לא כדי להסתמך על קיצורי דרך ולהיעזר בייעוץ מקצועי, אמין והוגן של עו"ד נדל"ן שיגן על האינטרסים שלכם ועל תקינות העסקה.

לקבלת פרטים נוספים, נא השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם או התקשרו אלינו >>
או השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם​
סגירת תפריט