אם גם אתם שואלים את עצמכם באיזה איזור בתל אביב כדאי לכם לשכור משרד, כתבה זו נועדה בשבילכם. בכתבה זו נגולל בפניכם אודות אחד החלקים האטרקטיביים ביותר להשכרת משרדים בעיר הגדולה: רמת החייל. משרדים להשכרה ברמת החייל – כל היתרונות..יוצאים לדרך..

שוכרים משרדים ברמת החייל קצת על המקום

אם גם אתם קיבלתם את ההחלטה האידיאלית והאמיצה לשכור משרדים בתל אביב, כעת הגיע השלב הבא של המשימה: מהו המיקום האידיאלי של השכרת משרד בעיר הגדולה. שני החלקים העיקריים אשר ידועים כאיזורים מסחריים הם משרדים להשכרה ברמת החייל ומשרדים המוצעים בעזריאלי וסביבותיו.

איזור תעשייה עבר הירקון המוכר גם בשם 'רמת החייל' הוא איזור בו ממוקמות חברות הייטק ועסקים רבים נוספים. בראשית הדרך, המקום היה איזור של מוסכים ותעשייה זעירה, אך עם הזמן הוא הפך להמשך של עתידים. שני הרחובות הראשיים בהם ניתן למצוא משרדים להשכרה ברמת החייל הם רחוב הברזל ורחוב ראול ולנברג. ברוב קומות הקרקע של בנייני המשרדים באיזור ממוקמות מסעדות ובתי קפה ובאיזור ניתן למצוא גם את אולפני מימד, תחנת רדיו תל אביב ועוד

כל היתרונות של השכרת משרדים ברמת החייל

איזור מרכזי – איזור רמת החייל הוא איזור מרכזי ונגיש מאוד. ההגעה לאיזור קלה וברוב המקרים אין פקקים וזאת בהשוואה אל מקומות אחרים בתל אביב.

היצע גדול – כיוון שיש היצע גדול של משרדים להשכרה ברמת החייל כל בעל עסק יוכל למצוא את המשרד האידיאלי לו הן מבחינת הגודל, הגמר והתקציב. ההיצע כולל משרדים עם מרפסת שמש. משרדים בחלוקה לאופן ספייס, ברוב מתחמי המשרדים יש חניה

התאמה – כיוון שרמת החייל ידוע כאיזור מסחרי משרדי שוקק יש בה יחידות רבות של משרדים מאובזרים המתאימים לשימוש מיידי וכל אחד במהירות ובקלות את אותם משרדים בהם הוא מעוניין וזאת באמצעות היכרות ותיווך חכם.

סביבה  – שפע של בתי קפה ומסעדות באיזור, כך שניתן לקבוע פגישות עסקים גם מחוץ למשרד וזאת על מנת לשנות את האווירה, לא צריכים לדאוג לעובדים לחדר אוכל או להזמין עבורם אוכל ולא צריך להזיז את הרכב על מנת לאכול צהריים.

אם כבר מצאתם משרד להשכרה חשוב להתייעץ עם עורך דין נדל"ן מסחרי מקצועי

גם אתם מעוניינים בהשכרת משרד ברמת החייל? משרד התואם לדרישותיכם ולתקציב אותו קבעתם? התקשרו אלינו לטלפון 050-5689000 עוד היום ונמצא לכם את משרד חלומותיכם.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

נדל"ן מניב

נדל"ן מניב מתחלק לשני סוגים של נכסים מניבים אשר יכולים לייצר תזרימי מזומנים בשל החזקתו ולהניב תשואה. האחד, נכס מניב כולל דירת מגורים יציבה וסולידית

קרא עוד »
סגירת תפריט