בעשור האחרון יותר ויותר חברות ובעלי עסקים מתעניינים לגבי משרדים להשכרה ברמת גן. אם גם אתם מתלבטים היכן המיקום האידיאלי למשרד הבא שלכם, בוודאי תשמחו לקרוא אודות כל היתרונות של משרדים ברמת גן ובהתאם תוכלו להגיע להחלטה הכדאית ביותר. הבה נתחיל..

קצת פרטים על רמת גן

רמת גן הוקמה ב- 1921 ונחשבת לאחת הערים המרכזיות במחוז של תל אביב. עיר זו גובלת עם תל אביב, גבעתיים, קריית אונו וגבעת שמואל וממוקם בה מתחם בורסת היהלומים אשר מוכר כמרכז העסקים. איזור מתחם הבורסה מכיל ריכוז גדול של מגדלי משרדים בהם משרדים להשכרה ברמת גן. מתחם זה ממוקם על עורקי תחבורה ראשיים (ז'בוטינסקי ונתיבי איילון), כך שהגישה למתחם זה נוחה ביותר. בנוסף, יש תחבורה ציבורית לאיזור ובכל האיזור יש מסעדות רבות, בתי קפה ומרכזי בילוי וקניות.

משרדים להשכרה בבורסה רמת גן כל היתרונות

היצע גדול של משרדים – תוכלו לחפש בעצמכם את המשרד האידיאלי לצרכים שלכם או לפנות אל חברת תיווך המציעה תיווך של משרדים להשכרה ברמת גן, דבר שיחסוך לכם בזמן יקר ויבטיח לכם מציאת אותו משרד בו אתם מעוניינים.

עלויות השכרה – בשנים האחרונות עלויות ההשכרה של משרדים להשכרה באיזור הבורסה נשארו פחות או יותר אותו הדבר ולכן ניתן לדעת מראש מהו אותו משרד אותו תוכלו לשכור בתקציב שהקצבתם לעצמכם.

תחבורה ציבורית – רוב האוטובוסים שנוסעים לערים רמת גן, בני ברק, פרדס כץ, גבעת שמואל וערים רבות במרכז הארץ ובשרון עוברים בסביבה של מתחם הבורסה, דבר שיכול להקל משמעותית על העובדים המגיעים למשרד ולקוחות. בנוסף, המתחם קרוב לתחנת רכבת סבידור (ארלוזרוב), בתל אביב.

חניה – נושא החניה הוא אמנם נושא כאוב באיזור המרכז, אך במתחם הבורסה פתרונות חניה מעולים, הן במגדלי המשרדים במתחם הבורסה וכן בחניונים שונים באיזור אשר זמינים גם לציבור הרחב.

אוכל – באיזור מתחם הבורסה יש בתי קפה ומסעדות רבות בהן תוכלו ליזום פגישות עסקיות וגם ליהנות בהפסקת הצהריים שלכם.

גישה להכל – באיזור תוכלו למצוא משרדי דואר, בנקים, חנויות, תחנת דלק ועסקים רבים אשר יכולים לשרת את העסק שלכם ואת העובדים שלכם. בנוסף, באיזור יש מלונות ואפשרויות אירוח נוספות לאורחים המגיעים מחו"ל.

בהצלחה!

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

נדל"ן מניב

נדל"ן מניב מתחלק לשני סוגים של נכסים מניבים אשר יכולים לייצר תזרימי מזומנים בשל החזקתו ולהניב תשואה. האחד, נכס מניב כולל דירת מגורים יציבה וסולידית

קרא עוד »
סגירת תפריט