"תבחר עבודה שאתה אוהב ולא תצטרך לעבוד יותר אפילו יום אחד בחייך".

קונפוציוס- פילוסוף סיני מטורף, שהבין את החשיבות בלבחור עיסוק שיגרום לנו להרגיש:

  1. ערך רב ומשמעות חיובית ותרומה לחברה.
  2. סיפוק עצום ותגמול (לאו דוקא חומרי) ראוי לעמלנו.
  3. הנאה מרובה מעבודתנו ותחושת עילאיות במהלכה.

אינני נוהג לשתף בהצלחות עסקיות ו/או בעסקאות שאני שותף בהן ו/או מהווה גורם יעיל בהן (מתוקף עיסוקו של משרדי המתמחה בשיווק ובתיווך עסקאות נדל״ן מסחרי).

כמי שעסק בעריכת דין בתחילת הדרך… מודה ומתוודה,  עבר פרק זמן ארוך, עד שהצלחתי להרגיש נוח, שלם וגאה בעיסוק בו בחרתי.

לאחר לבטים רבים, החלטתי לשתף בהצלחה אישית, מהשבוע, שהסבה לי אושר אמיתי, גאווה והרגשת סיפוק עילאית, בין היתר, לאור העובדה, שהעיסוק בו בחרתי להתמחות בו – לגרום ולעזור לשני צדדים להגיע להסכמות, למציאת האינטרס המשותף ולמצב של Win-Win מרצון חופשי ומלא – אינו זוכה בדר״כ לכבוד הראוי לו, לאהדה יתרה ולהילה כלשהי.

אז מה הסיפור?!

רופא בכיר ומכובד, מחד, ומייסד חב׳ בניה ידועה ובעלת מוניטין רב, מאידך, חתמו בינהם הסכם על עסקת נדל״ן, לשביעות רצונם המלאה ולשמחתם הרבה.

ומה כ״כ מיוחד מבחינתי בכל הסיפור?!

עד לפגישת החתימה במשרדי, שני הצדדים – מעולם לא הכירו, מעולם לא נפגשו, מעולם לא שוחחו בינהם, ויתרה מכך, אף לא עברה ביניהם ישירות חלופת טיוטת הסכם כמקובל, לרבות כל ההערות/ התיקונים/ השינויים וכיוב׳…

כל מהלך העסקה, לרבות המו״מ המסחרי והמשפטי, נוהל מתחילתו ועד סופו המוצלח והמחויך (בחתימת ההסכם) – אך ורק באמצעותי, דרכי ובתיווכי הבלעדי.

ומה שעשה את הכל למתוק ומיוחד עוד יותר הוא, שלאחר חתימת ההסכם והרמת כוסית; עת שהתפנו, לראשונה, לשיחת חולין, כדי להכיר מעט אחד את השני, הצליחו במהרה למצוא מכנה משותף נוסף ביניהם – שניהם תורמים לקהילה, ולא רק בכסף, אלא בפעילות שוטפת הכוללת שעות עבודה רבות  – מה שבעיני הדבר הכי מדהים, מחמם את הלב ומרגש בכל הסיפור.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

נדל"ן מניב

נדל"ן מניב מתחלק לשני סוגים של נכסים מניבים אשר יכולים לייצר תזרימי מזומנים בשל החזקתו ולהניב תשואה. האחד, נכס מניב כולל דירת מגורים יציבה וסולידית

קרא עוד »
סגירת תפריט