אתם מעוניינים להשקיע בנכסים ואין לכם מושג איפה להתחיל?

מה דעתכם להשקיע בנדל"ן מניב?

◄ מה זה נדל"ן מניב?

נדל"ן מניב הוא כל נכס שמייצר לכם תשואה, רווח קבוע למשך כל התקופה שאתה מחזיק בו – תמורה להשקעה שלכם. הנדל"ן יכול להיות נדל"ן מסחרי שהוא בתי מלונות, חניונים, בנייני משרדים, בתי מחסר ומחסנים לוגיסטיים או נדל"ן למגורים שהוא בד"כ בנייני דירות.

השקעה בנדל"ן מניב בד"כ מבצעת על ידי שימוש במינוף פיננסי. מחפשים השקעה משתלמת? לפני שאתם סוגרים עסקה, חשוב לפנות אל עורך דין נדלן מקצועי.

◄ מזה מינוף פיננסי?

מינוף פיננסי עובד על אותו העיקרון של משכנתא כשקונים דירה. זה כאשר יש לך הון עצמי יחסית נמוך בשביל לקנות את הנדל"ן המניב ואתה מבקש מהבנק או משקיעים הלוואה בריבית מסוימת על מנת לרכוש את הנכס. על ידי הפעולה הזאת אתה יכול לרכוש מספר נכסים עם הון עצמי יחסית נמוך. יש לוודא רק שהרווח שתקבל מהנכס שרכשת תהיה יותר גבוהה מהריביות שאתה צריך להחזיר לבנקים או למשקיעים שלך. הכוונה היא שנגיד אתה צריך להחזיר ריבית של 3% לדוגמא, אתה צריך להרוויח תשואה של 4% לפחות מהנכס המניב שלך על מנת שההשקעה שלך תהיה משתלמת.

ישנן גם קרנות השקעה בנדל"ן מניב שהן קבוצות שיש בהן קבוצת משקיעים שמשקיעה בנכס מסוים לפי חלוקת אחוזים לפני ההון העצמי שמביא כל משקיע. כאשר הנכס מתחיל להניב את הרווחים שלו, כל המשקיעים מתחלקים ברווחים לפי האחוזים שהם השקיעו בנכס מניב.

◄ מה כדאי לשקול לפני שמשקיעים בנדל"ן מניב?

⛪️נדל"ן מסחרי מניב או נדל"ן למגורים מניב? – נדל"ן מסחרי מניב יכול לטמון בתוכו סיכונים רבים, למשל, זמן ארוך להפשרת הקרקע המסחרית להשקעה, אישורים שיכולים להיות מעוכבים לעומת נדל"ן למגורים מניב שנחשב תהליך מהיר ובטוח יותר להשקעה אך עם תשואה נמוכה יותר מהנדל"ן המסחרי המניב.

⛪️ כמה זה יעלה לכם? – צריך להסתכל מעבר להון העצמי שתוכלו להשקיע גם על העלויות הנלוות כמו שכר טרחה לעו"ד על מנת לנסח חוזה רכישה, כל המיסים שדרושים לקניית הנכס, דמי תיווך וכן הלאה.

⛪️ איפה הנכס ממוקם ומה הגודל שלו? – לערוך בדיקת שוק ולראות אם הנכס כדאי לרכישה מבחינת אזור, שווי הנכס וכמה צריך להשקיע בו.

⛪️ בחירת איש מקצוע שילווה אתכם במהלך כל התהליך – רצוי להתייעץ עם עו"ד שמומחה בנושא נדל"ן מניב ויידע לייעץ לכם אם ההון העצמי שלכם מספיק להשקעה, אם כדאי לכם להצטרף לקרן השקעות או לבקש הלוואה מהבנק, מה המיקום שכדאי לכם להשקיע בו, מה הגודל, מה העלויות הנלוות, סקר שוק והשוואה.

◄ מעוניינים להתייעץ לפני השקעה בנדל"ן מניב?

אני עו"ד גיא קורין, בעל ניסיון רב שנים בליווי לקוחותיי בתהליך רכישת נדל"ן מניב ואשמח לסייע לכם לקבל את ההחלטה המתאימה לכם ברכישת הנכס בשבילכם.

פנו אליי עוד היום לקביעת פגישת התייעצות בנושא למספר: 050-5689000 ואני אעזור לכם להשיג את העסקה הכי טובה עבורכם!

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

נדל"ן מניב

נדל"ן מניב מתחלק לשני סוגים של נכסים מניבים אשר יכולים לייצר תזרימי מזומנים בשל החזקתו ולהניב תשואה. האחד, נכס מניב כולל דירת מגורים יציבה וסולידית

קרא עוד »
סגירת תפריט