משרדים למכירה בתל אביב

יש לכם הון עצמי ואתם מעוניינים להשקיע אותו בנכס מניב? רוצים לייצר הכנסה פאסיבית בטוחה? רכישת משרדים בתל אביב זה צעד שעשוי להיות מדויק אך חשוב לשקול ולהתייעץ עם גורמים מקצועיים על מנת להגיע להחלטה הנכונה ביותר בשבילכם.

אין ספק כי תל אביב היא אחת הערים המבוקשות לרכישת משרדים וזאת ממספר סיבות – הנגישות, הפעילות העסקית הגבוהה, משרדים ממשלתיים ועוד. נכון שהמחירים עבור משרדים בתל אביב הוא גבוהה, אך מדובר בהשקעה בטוחה עם תשואה גבוהה מאוד בעתיד.

משרד ישן או חדש?

אחת הדילמות שרוכשים רבים נתקלים בה זה האם לקנות משרדים ישנים או חדשים ויוקרתיים יותר? יש הבדל משמעותי במחירים אך ישנם פרמטרים נוספים שחשוב לבדוק – לצורך העניין, האם הבניין הוא חדש ייתכן והוא במיקום לא טוב לעומת בניין ישן אך שממוקם באזור מרכזי. יש לקחת לחשב את העלויות ולהתחשב בנתונים רבים נוספים שעו"ד נדל"ן מסחרי יוכל להאיר את עינכם ולהוביל אתכם לרכישה החכמה ביותר.

מה חשוב לדעת במהלך חיפוש משרדים למכירה?

קיימים משרדים רבים למכירה שנמצאים במיקומים שונים, סוגי מבנים שונים ובמחירים מגוונים. יש מספר דברים שחשוב לבדוק לפני שמחפשים משרד למכירה וזאת על מנת להתאים עבורכם את הנכס האידאלי בהתאם לצרכי העסק שלכם.

מיקום – כאמור מיקום היא מילת המפתח בכל הנוגע למשרדים למכירה. חשוב לבחון היטב את אופיו, הפוטנציאל ותוכניות עתידיות באזור.

מחיר – המצב האופטימלי הוא לרכוש משרד בתל אביב שמחירו יהיה יחסית נמוך ולהשביח אותו מעט על ידי השקעה נמוכה יחסית. כך תוכלו לעלות את השכירות או במקרה של העברת בעלות – תוכלו לקבל על המשרד מחיר גבוה יותר.  

חוזי רכישה – בעסקאות של נדל"ן מסחרי כמו משרדים למכירה בתל אביב יש צורך בבדיקה מוקדמת של ייעודי הנכס כדי להבטיח שהרוכש יוכל להפעיל עסק במקום כפי שתכנן.