נדל"ן מסחרי | עורך דין נדל"ן מסחרי ושיווק נכסים - גיא קורין

עו"ד גיא קורין מתמחה בכל הקשור בנדל"ן מסחרי (מכירה/ רכישה והשכרה) ובנדל"ן מניב (השקעה בנכס נושא תשואה). משרדנו מטפל בנכסים מסחריים, כגון: מגדלי משרדים, בנייני משרדים עצמאיים, קומות משרדים עצמאיות ומשרדים עצמאיים, מרכזים מסחריים, מקבצי חנויות וחנויות עצמאיות וכיוב'. עסקאות מכר ו/או השכרה של נדל"ן מסחרי מחייבות התייחסות משפטית ועסקית שונה מעסקאות נדל"ן של מגורים.

כאשר באים לבחון עסקאות של נדל"ן מסחרי, הן מצד המוכר, שמבקש לבצע עסקה של מכירת נדל"ן מסחרי, והן מצד הקונה, שמבקש לרכוש נדל"ן מסחרי, מומלץ בחום, לבצע בדיקות מעמיקות ומקדימות של הנכס להשקעה או הנכס המניב, על מנת להבטיח את כדאיותה הכלכלית של העסקה ואת הפעילות העסקית השוטפת אותה הקונה תכנן.

יתר על כן, יש לקחת בחשבון היבטים שונים, כגון מיסוי, וזאת מכיוון שכל העסקאות בתחום הנדל"ן המסחרי, חייבות במס, עפ"י רוב ללא פטורים. קבלת ייעוץ משפטי, בכל הקשור אל עסקאות נדל"ן מסחרי, הנה קריטית לקיומה וכדאיותה הכלכלית של העסקה, שכן, בניגוד לדירות מגורים, המושכרות לטווחי זמן קצרים, עם הסכמי שכירות סטנדרטים, הרי שבהסכמי שכירות של נדל"ן מסחרי, מדובר בתקופות ארוכות יותר, ובהסכמי שכירות מורכבים הרבה יותר.

כאשר אנו מדברים על חוזי נדל"ן מסחרי, אנו נדרשים להתייחס ברצינות ובחשיבות רבה לבדיקת ההסכמים, כיוון שמדובר בחוזים ארוכים ומורכבים, המתייחסים לעתים, בין היתר, לתנאים מתלים כאלו ואחרים, לרישיון עסק, להתאמת רמת הגמר של הנכס וחלוקתו הפנימית לצרכי השוכר, לרמת הפדיון למ"ר, לביטחונות כספיים וערבויות משמעותיות מצד השוכר לטובת בעל הנכס, לזכויות בניה נוספות, ועוד כהנה וכהנה היבטים משפטיים ומסחריים, שהדוגמאות שלעיל מהוות רק את קצה הקרחון בכל הנוגע לשירותי עורך דין נדל"ן מסחרי.

 

שיווק נדל"ן מסחרי ונדל"ן מניב זה עו"ד גיא קורין!

GK  שיווק נדל"ן מסחרי הוקמה על ידי גיא קורין, לאחר כ- 17 שנות ניסיון בעריכת דין, בתפקידי ניהול בחברות מובילות וידועות, בשיווק נדל"ן מסחרי ובתיווך של מאות עסקאות נדל"ן מסחרי.

משרדנו מתמחה בשיווק נדל"ן מסחרי ובתיווך עסקאות נדל"ן:

נדל"ן מניב - מרכזים מסחריים (סגורים/ פתוחים), מגדלי משרדים, בנייני משרדים, קומות משרדים שלמות, משרדים עצמאיים וחנויות המושכרות לשוכר חזק ויציב.

קניה ומכירה - נכסים מסחריים ו/או חנויות להשקעה, נכסים להשבחה ונכסים לשימוש עצמי.

השכרת משרדים - מגוון משרדים להשכרה באזור תל אביב, רמת גן (מתחם הבורסה) ובני ברק (מתחם ב.ס.ר.- BBC).

 עו"ד גיא קורין בעל ניסיון רב ועשיר בטיפול עסקאות מסוג זה על כל סוגיהן.

לקבלת פרטים נוספים, נא השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם או התקשרו אלינו!          נשמח לארח אתכם במשרדנו וללוות אתכם, יד ביד, בבחירת הנכס המושלם עבורכם!
למידע נוסף אודות נדל"ן מסחרי/ נדל"ן מניב התקשרו:

 

טלפון: 03-6114265
נייד: 050-5689000